SOLVITECH PROJE

Bizi Tanıyın!

SOLVITECH PROJE

Hakkımızda

2021 yılında alanında uzman danışmanlar tarafından İstanbul’da kurulan Solvitech Proje, Ar-Ge projelerinizin yönetimi ve bu projelerinizin finansmanı, ihracat danışmanlığı, Dijital Çözümler, Patent hizmetleri ve Yazılım Geliştirme konularında sizlere hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir.

Danışmandan çok yol arkadaşlığı felsefesi ile hareket eden Solvitech Proje’ nin ana motivasyonu öncelikle hizmet verilen alanda çıkan sonuç, yani başarıdır. Dolayısıyla ücret politikası da bu başarı performansı çerçevesinde belirlenmiştir. Aynı zamanda her gerçekleştirdiğimiz iş birliğinde sözleşme bazlı ve gizlilik politikalarına kesin riayet ederek iş birliklerimizi sürdürmekteyiz.

Solvitech Proje’nin danışmanlık faaliyetleri başta İstanbul merkez ofisi olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’ da bulunan ofisleri üzerinden yürütülmektedir.

Danışmanlık sürecinde ihtiyaçlarınızın doğru belirlenmesi ve belirlenen yol haritasına uygun aksiyonların alınması kritik öneme sahiptir. Bu aşamada alanında uzman ve minimum 5+ deneyime sahip arkadaşlarımız ile birlikte öncelikle fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, mevcut durum analizi ve geleceğe ilişkin öngörülerle beraber analiz çalışması yapıyoruz. Sizlere sadece dijitalleşme ve teknoloji odaklı değil, süreç yönetimi ve değerler çerçevesinde hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda başlıca amaçlarımız uluslararası alanda rekabet gücünüzün artırılması, katma değerli yüksek üretim yapabilmeniz, dünya çapında bilinen markaların çıkarılması, üniversite-sanayi iş birliğinin tam manasıyla gerçekleştirilmesidir.

Hizmetlerimiz

Ar-Ge ve Tasarım Merkezi Danışmanlığı, Teknik ve Mali Sürdürülebilirlik Hizmeti, Teknopark Danışmanlığı, İhracat Danışmanlığı, Yazılım Geliştirme Hizmetleri, Dijital Pazarlama ve Markalaşma, Patent Başvuruları ve Süreç Yönetimi, SGK Teşvik Danışmanlığı, TÜBİTAK Ar-Ge Destek Programları, KOSGEB Destek Programları, Ticaret Bakanlığı Destekleri

Hizmet verdiğimiz sektörler

Yazılım, elektronik, üretim, gıda, üretim, tekstil, ilaç, kimya, makine, perakende sektöründe KOBİ’ lerden büyük ölçekli şirketlere kadar onlarca firma ile çalışmaktayız.

Solvitech Proje

İşinizi minimum bütçe ve zaman ile
büyütmek için ihtiyacınız olan çözümleri sunuyoruz!

REFERANSLAR

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Özcan Kars - Yönetici ortak / OLİPTEK

Solvitech Proje ile uzun bir zamandır devlet destekleri tarafında birlikte çalışıyoruz. İhtiyaçlarımızın doğru anlaşılması ve firmamıza özel en güncel destekler konusunda bilgilendirmelerinin yanı sıra sahip oldukları deneyim ve güvenilirlik kendileriyle çalışmamızda belirleyici faktör olmuştur.

Özcan KarsYönetici ortak / OLİPTEK
Aykut Ulgar - Teknolojik Dönüşüm ve İş Geliştirme Birim Yöneticisi / Gebze İMES OSB

Solvitech Proje’ nin yazılım ekibi ile hayata geçirdiğimiz uygulama sayesinde dosyalama işlemlerini önemli ölçüde dijitalleştirerek, kullanıcı dostu ve beklentilerimiz ötesinde tasarıma sahip bir proje çıktı. Kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

Aykut UlgarTeknolojik Dönüşüm ve İş Geliştirme Birim Yöneticisi / Gebze İMES OSB
Selahattin Gürgen - Managing Director [TR] at VenITure

Destek ve Teşvik programlarına yönelik son derece verimli olduğunu düşündüğümüz danışmanlık hizmeti alıyoruz. Özellikle danışman arkadaşların tecrübesi, donanımı, güncel destek programlarına ve mevzuata hakimiyeti bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Bu bağlamda iş birliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.

Selahattin GürgenManaging Director [TR] at VenITure
BÜLTENİMİZE ABONE OLUN!

Size özel fırsat ve güncel gelişmelerden haberdar olun!