YASAL

Bu web sitesinde yer alan bilgiler web sitesinin sahibi Solvitech Proje tarafından, kullanıcılara genel bir rehber ve yol gösterici olması amacıyla hazırlanmıştır. Sağlanan bilgiler hiçbir danışmanlık, vergi, teşvik, hibe, destek veya diğer bir profesyonel tavsiye olarak kullanılma amacı taşımaz. Bu hizmetlere ilişkin hizmet talebiniz varsa Solvitech Proje danışmanları ile direk olarak iletişim kurabilirsiniz.

Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak önemli değişiklikler içerebilmektedir. Solvitech Proje, elektronik iletişim süreçlerinin doğası gereği, bu web sitesinin kesintisiz, gecikmesiz, hatasız, eksiksiz veya virüslerden arındırılmış hizmet vereceğini garanti veya taahhüt etmemektedir. Bu nedenle bilgiler, açıkça veya ima yoluyla hiçbir şekilde doğru, güncel veya tam olduğu yönünde bir garanti içermeksizin, “oldukları gibi” sunulmaktadır

Solvitech Proje, web sitesinin kullanımı ya da kopyalanması, görüntülenmesi veya başka bir şekilde kullanılmasıyla erişilen içerikten kaynaklanan ya da onunla bağlantılı sözleşme, ihmal veya başka tür haksız fiilleri de içeren ama bunlarla sınırlı olmayan fiillerin türüne bakmaksızın doğrudan, dolaylı, kazara, özel, örnek niteliğindeki, cezalandırıcı, bağlantılı veya diğer zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmemektedir.

Bu site üzerinde yer alan içeriğin telifli, tescilli ve fikri mülkiyet haklarına ve diğer haklara tabi olma ihtimali sebebiyle, Site’ deki tüm materyallerin yetkisiz kullanımı; telif hakkı, ticari marka yasalarını ve başka yasaları veya yürürlükteki fikri mülkiyet haklarını ya da diğer hakları ihlal edebilir. Kullanıcıların aşağıdaki şartlarda içeriği çıktı olarak almaları veya dağıtmaları mümkündür (örneğin, bir sosyal ağ üzerinden bağlantı yoluyla):

  • İçeriğin ticari olmayan şahsi amaçlarla kullanılması
  • Tüm telif hakkı, tescilli marka ve benzeri diğer ibarelerin korunması

Bu web sitesi üzerinde yer alan materyaller, içerik veya materyal sağlayıcının (üçüncü taraf bağlantıları dâhil) gerekli ve açık yazılı izni olmaksızın değiştirilemez, yeniden üretilemez, halka açık biçimde görüntülenemez, dağıtılamaz veya hiçbir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Solvitech Proje, hiçbir kullanıcının Solvitech Proje tarafından tavsiye edilen bu açık yazılı izni almamasından kaynaklanan hiçbir risk, sorumluluk veya yükümlülüğü üstlenmemektedir.

Üçüncü taraf bağlantıları, kullanıcılara kolaylık sağlaması amacıyla sunulmaktadır. Solvitech Proje, bu siteleri veya içeriklerini denetlemez ve bunlardan sorumlu değildir. Solvitech Proje kendi itibarını ve ticari markalarını korumak zorundadır ve Solvitech Proje web sitemize yönelik herhangi bir bağlantının kaldırılmasını talep etme hakkını saklı tutar.

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Kapsamında Web Sitesi Telif Haklarına İlişkin Yasal Uyarı Gereği:

Solvitech Proje Danışmanlık firmasına ait söz konusu bu web sitesinde yer alan logo, isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Web sitesi içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz.

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, web sitesinin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Web sitesi içerisinde yer alan dokümanlar, yazılım ve markalar için üretici firmaların, yazılımcı ve üreticinin belirtilmediği durumlarda, Solvitech Proje yetkilisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, yayınlanamaz.