İhracat Danışmanlığıİhracat Danışmanlığı
SOLVITECH DIŞ TİCARET

İhracat Danışmanlığı

Hedef pazarların belirlenmesinden kapsamlı pazar araştırmasına, potansiyel müşteriler ile temas kurulmasından periyodik ziyaretlerine kadar sizlere tüm ihracat süreçlerinde destek oluyoruz. Aynı zamanda bu süreçte KOSGEB ve Ticaret Bakanlığı gibi ihracat desteklerinden maksimum oranda yararlanmanıza olanak sağlıyoruz. Daha Fazla Bilgi

SOLVİTECH Dış Ticaret

DANIŞMANLIK SÜRECİMİZ

Best consulting wordpress theme

01.

Pazar Araştırması

Bu aşamada sizin için kapsamlı pazar araştırması yapıyoruz. Sonucunda hedef ülke ve pazarlar belirlenmektedir. Ayrıca hedef pazarlar içerisinde detaylı olarak potansiyel müşteri listesi çıkarılmaktadır.

02.

Strateji ve Planlama

Sizinle birlikte oluşturduğumuz hedef pazar ve potansiyel müşterilere nasıl bir strateji ile ulaşacağımızı, bu müşterilerin kategorizasyonu, satış ve pazarlama stratejilerini bu aşamada tamamlıyoruz.

03.

Uygulama ve Aksiyon

Ön hazırlıklarımız tamamlandıktan sonra marketing çalışmalarının yapılması, satış sürecinde müşteri ziyareti, online görüşmeler, ziyarete gelen müşterilerin karşılanması, fuar organizasyonları, bayi ve şube oluşturma gibi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

04.

Analiz, Destek ve İyileştirme

Aslında ihracat süreçlerinde çok önemsenmeyen ama bir o kadar önem arz eden analiz çalışmasıdır. SWOT analizinin yapılması, satış sonrası müşteri memnuniyeti, bayi ve müşterilere verilen destek, belirlenen kriterlere göre analiz çalışmasının yapıldığı evre diyebiliriz. Bu noktada çıkarılan derslere göre stratejimizi tekrardan gözden geçiriyoruz.

SOLVITECH DIŞ TİCARET

BAZI MÜŞTERİLERİMİZ

SOLVITECH İŞ GELİŞTİRME

Yurt Dışı Pazarlara ulaşmak için gelin ihracat stratejinizi birlikte oluşturalım!